Jak zostać logopedą - rozważania na temat wyboru zawodu.

Data: 20.04.2023 r., godz. 09.30    217
Podczas zajęć z doradztwa zawodowego wybrane klasy miały możliwość zapoznać się ze specyfiką zawodu logopedy dzięki Pani Donacie Maciąg – szkolnemu logopedzie.

Uczniowie usłyszeli od eksperta o specjalizacjach z zakresu logopedii, w jakich branżach i miejscach mogliby pracować jako logopedzi, kto byłby ich potencjalnym klientem. Zapoznali się ze ścieżką edukacyjną niezbędną by uzyskać kwalifikacje do pracy w tym zawodzie. Mieli również możliwość doświadczyć ćwiczeń z zakresu logopedii.
Wizyta eksperta spotkała się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem ze strony uczniów.
Pani Donacie Maciąg bardzo dziękujemy za wizytę i dużą dawkę wiedzy zawodoznawczej.