Data: 18.05.2023 r., godz. 19.12    262
W tym roku Szkolne Koło Wolontariatu po raz drugi wzięło udział w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego organizatorem jest Fundacja „Świat na Tak”. Celem Konkursu „ Ośmiu Wspaniałych” jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu. 16 maja odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody Laureatom konkursu oraz Opiekunom Klubu Ośmiu. Całość uroczystości uświetnił wspaniały program artystyczny. W XXX Stołecznej Edycji w kategorii „Grupy Ósemeczka” Szkolne Koło Wolontariatu reprezentowane było przez uczniów klasy 6c. Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i wspaniałą postawę w czasie eliminacji i serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że charytatywna praca naszych uczniów została dostrzeżona.