Klasa 1c w Laboratorium Przyszłości

Data: 16.10.2023 r., godz. 21.00    190

Uczniowie klasy 1c uczestniczą w cyklicznych lekcjach w Laboratorium Przyszłości. Na pierwszych zajęciach uczniowie poznali salę i nowoczesne narzędzia, z którymi będą mieli do czynienia podczas tych zajęć. Najbardziej spodobał się uczniom mały robot edukacyjnych Photon, który jest wyposażony w nowoczesną technologię, potrafi reagować na wiele bodźców zewnętrznych, a dzięki dedykowanej aplikacji, pomoże dzieciom rozwinąć wyobraźnię, umiejętności logicznego i analitycznego myślenia oraz nauczy dzieci podstaw programowania. Uczniowie pracują w małych grupach, a to pozwala na lepsze zapoznanie z robotem i jego możliwościami.