Konkurs recytatorski.

Data: 26.10.2023 r., godz. 20.00    258

24 października 2023 roku uroczystą galą zakończyła się XXI edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej „USŁYSZ PANIE MÓJ SŁOWA”. Uczniowie naszej Szkoły chętnie wzięli udział w tym konkursie. W etapie szkolnym wyłoniono pięć osób, które reprezentowało naszą Szkołę w półfinale. Byli to: Anna Gąsiorowska z kl. 2B, Urszula Pająk i Marcelina Urbańczyk z kl. z kl. 3A, Izabela Wolska z kl. 5C, oraz Oliwia Majewska z kl. 5A. Do finału zakwalifikowała się Anna Gąsiorowska z kl. 2B. W czasie uroczystej gali Ania otrzymała nagrodę i dyplom pamiątkowy zaś Szkoła dyplom i podziękowanie za udział uczniów w konkursie. Wszystkim uczestnikom konkursu, a w szczególności finalistce gratulujemy. W załączeniu zdjęcia z przesłuchań podczas etapu szkolnego oraz z finału i z uroczystej gali.