„Koncert Niepodległościowy”

Data: 06.11.2023 r., godz. 20.10    280

11 listopada 2023 w ramach obchodów Dnia Niepodległości, o godz. 15.30  w Arenie Legionowo odbędzie się „Koncert Niepodległościowy”, gdzie wystąpi Krzysztof Gwiazda - bas, baryton, kompozytor i pedagog, któremu towarzyszył będzie Chór „Przemiana” Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie pod kierunkiem p. Anity Rodak. W związku z tym wydarzeniem, odbyły się warsztaty muzyczne dla 70 osobowego chóru, podczas których zostały opracowane utwory na koncert. Ogromny wysiłek i zaangażowanie jaki włożyli uczniowie godne jest pochwały, tym bardziej, że w chórze śpiewają również pierwszoklasiści, którzy dopiero co rozpoczęli swoją przygodę z edukacją.

Zapraszamy wszystkich 11 listopada 2023 na „Koncert Niepodległościowy”  z udziałem Chóru SP8.