Występ chóru

Data: 13.11.2023 r., godz. 20.00    207

10 listopada w samo południe w Auli Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Uroczystość ta, to dla całej społeczności Centrum Szkolenia Policji w Legionowie podwójny powód do świętowania. To szczególna okazja, aby w przededniu Święta Niepodległości podziękować policjantom za codzienną służbę i wysiłek, jaki wkładają w realizację obowiązków służbowych.

Po zakończeniu części oficjalnej zgromadzeni wysłuchali występu chóru dziecięcego „Przemiana” ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie, który pod kierunkiem Pani Anity Rodak przepięknie wykonał pieśni patriotyczne dostarczając  wielu wzruszeń, a nawet łez. Ogromny wysiłek i zaangażowanie, jakie włożyli uczniowie jest godne pochwały, tym bardziej, że w chórze śpiewają również pierwszoklasiści, którzy dopiero co rozpoczęli swoją przygodę z edukacją.

Dziękujemy bardzo i życzymy dalszych sukcesów!!