Odzyskanie Niepodległości

Data: 16.11.2023 r., godz. 20.00    279

9 listopada w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski. Uczennice i uczniowie klasy 5a pod opieką Pani Anny Lipińskiej oraz chór szkolny pod opieką Pani Anity Rodak zaprezentował spektakl słowno-muzyczny.

W związku ze 105. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości przypomniano całej społeczności szkolnej ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskiwaniem przez Polskę niepodległości w słowie i piosence. Zachęcono do pamiętania o tych, którym zawdzięczamy niepodległość naszego kraju i szanowania wolności, która nie jest dana nam raz na zawsze.