Warsztaty z autorką książki "Przygody Psa Precla"

Data: 20.11.2023 r., godz. 18.00    186

7 listopada odbyły się warsztaty z Panią Martą Maj autorką książki „Przygody Psa Precla. Precel pokonuje strach”. W trakcie warsztatów uczniowie klas 1 mieli okazję porozmawiać o potrzebach piesków oraz ich odpowiednim żywieniu. Uczniowie zmierzyli się także z quizem, z którego dowiedzieli się m.in. o tym, że istnieje specjalna czekolada dla psów oraz o tym, że pieski mogą jeść niektóre z owoców i warzyw. Omówione zostały także emocje i uczucia zwierząt. Nie zabrakło czytania książki i rozmów o tym jak my sami możemy pokonać strach. Na koniec spotkania uczniowie mogli zakupić książkę oraz porozmawiać z autorką.