Projektujemy i tworzymy gry matematyczne

Data: 29.11.2023 r., godz. 16.00    101

Na zajęciach z innowacji matematycznej ,,Matematyczne łamigłówki mądrej główki" uczniowie klasy 1b połączyli projektowanie planszowych gier matematycznych z wykorzystaniem klocków LEGO. Wykazali się przy tym dużą pomysłowością. Powstały bardzo ciekawe, oryginalne gry. Zajęcia były również doskonałą okazją do uczenia się współpracy w zespole. Oto efekty naszej pracy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Iwona Sawicka
                                                                                                                                              Monika Karolak