Międzynarodowy Dzień Jeża

Data: 01.12.2023 r., godz. 16.05    133

10 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Jeża. Celem tego święta jest rozpowszechnianie wiedzy, która pozwala na lepsze poznanie jeży, tak aby im pomagać, a nie szkodzić.

Podczas zajęć w bibliotece uczniowie z klasy 1a starali się odpowiedzieć na te i inne pytania: Czym żywi się jeż? Czy rzeczywiście nosi jabłka na grzbiecie? Podczas zajęć dzieci obejrzały film edukacyjny o jeżach, wysłuchali bajki o jeżyku, która była elementem bajkoterapii. Uczniowie wykonali również maski jeża.

Pierwszoklasiści wykazali się wielkim zaangażowaniem oraz skupieniem podczas zajęć.

Bardzo dziękujemy klasie I A wraz z wychowawcą za udział w zajęciach.