Mikołajki dla Majki – kiermasz charytatywny, bożonarodzeniowy

Data: 11.12.2023 r., godz. 20.30    156

W środę 6 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny ,,Mikołajki dla Majki’’. Już po raz trzeci zbieraliśmy środki na młodą mieszkankę Legionowa Maję Rybicką , która ze względu na swoją przewlekłą chorobę potrzebuje ciągłej rehabilitacji. Podczas kiermaszu można było zakupić pyszne ciasta, babeczki, pierniczki oraz własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, ozdoby na choinkę, stroiki. Powodzeniem cieszyły się też szyte pod kierunkiem pani Anny Pniewskiej dekoracje świąteczne: piernikowe – ludziki, choinki 3d, poduszki, serduszka. Organizatorami akcji byli  rodzice i uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą oraz  p. Anna Pniewska.

Bardzo dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w kiermaszu! Dzięki Waszej hojności udało się zebrać 5000 zł. Ta kwota zasiliła fundacyjne konto Mai.  Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!

Do zobaczenia za rok!

Marta Gregorczyk-Świstek