Thanksgiving Day - Święto Dziękczynienia w klasach 5b i 6b

Data: 11.12.2023 r., godz. 17.00    136

W ostatnim tygodniu listopada uczniowie klas 5b oraz 6b, realizujący innowację językową z języka angielskiego, uczestniczyli w lekcjach kulturowych nt „Historia i tradycje Święta Dziękczynienia”.

To ważne dla Amerykanów Święto, obchodzone dorocznie w czwarty czwartek listopada, a przypadające w tym roku na 23.11, było dla uczniów świetną okazją do poznania ciekawych wydarzeń historii Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Uczniowie uczestniczyli we wspólnie przygotowanym poczęstunku, Był także czas na refleksje za co jesteśmy wdzięczni.

Iga Ślaska-Skorupa