Świąteczna wycieczka klas 0a i 1e

Data: 16.12.2023 r., godz. 20.45    96

12 grudnia klasy 0a i 1e wybrały się na świąteczną wycieczkę do klimatycznego miejsca "Natura Wzywa". Na samym początku na uczniów czekała pyszna rozgrzewająca herbata oraz chałki z domową konfiturą. Po sytym śniadaniu uczniowie wybrali się na świąteczne podchody do lasu w poszukiwaniu postaci z Szopki Bożonarodzeniowej. Przy tej okazji uczniowie poznali wiele tradycji świątecznych, jak również sprawdzili swoje możliwości fizyczne na torze przeszkód. W drugiej części wycieczki uczniowie przygotowali piękne ozdoby, które zostaną pamiątką na długie lata. Nie zabrakło także karmienia zwierząt, kuligu oraz przepysznej kiełbaski z ogniska. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy!