Charytatywny kiermasz ciast – Mały Samorząd Uczniowski

Data: 18.12.2023 r., godz. 20.15    124

Z okazji Światowego Dnia Praw Dziecka, podobnie jak w ubiegłym roku Mały Samorząd Uczniowski, razem z uczniami klas 1a, 3b i 3d oraz rodzicami zorganizował charytatywny kiermasz ciast. Środki uzyskane ze sprzedaży zostały przekazane Fundacji DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ z przeznaczeniem na Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży.

116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, udziela wsparcia dzieciom i młodzieży. Telefon jest anonimowy i bezpłatny, działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dzieci mogą porozmawiać o wszystkim: o przyjaźni, miłości, dojrzewaniu, kontaktach z rodzicami, rodzeństwem, problemach w szkole czy emocjach, których doświadczają. Gdy czują się dyskryminowane, kiedy doświadczają przemocy lub są jej świadkiem.

Podczas kiermaszu zebraliśmy kwotę 3590,40zł .

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się do naszej akcji, zarówno tym, którzy przynieśli różne wypieki, jak i tym, którzy sprzedawali na naszym stoisku. Dziękujemy także wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy wsparli ten szczytny cel !

Mały Samorząd Uczniowski