Wigilii czas... w 2c

Data: 19.12.2023 r., godz. 20.00    125
Wyjątkowy nastrój 14 grudnia zapanował również w klasie 2c

Boże Narodzenie to czas magiczny, pełen zadumy. Wyjątkowy nastrój 14 grudnia zapanował również w klasie 2c. Tego dnia odbyło się wigilijne spotkanie z rodzicami. Świąteczny klimat dopełniały dekoracje, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Ważnym momentem spotkania był program artystyczny w wykonaniu uczniów. Nie zabrakło również kolęd do wykonania, których chętnie przyłączyli się rodzice.

Dużo pozytywnych emocji wywołała wizyta wyjątkowego, najważniejszego dla  uczniów gościa – Świętego Mikołaja, który hojnie obdarował nas  upominkami.

Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane lampiony.

Wigilia w naszej klasie upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze i na pewno długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje oraz  integrują dorosłych i dzieci.