Świąteczny koncert

Data: 22.12.2023 r., godz. 20.00    318
Świąteczny koncert w wykonaniu chóru „Przemiana” Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie pod kierunkiem p. Anity Rodak

„Żeby w pokoju tej nocy pobladły troski nasze i niepokoje zgasły.
By żaden człowiek nie był obcy.
Żeby nie było samotnych.
Byśmy umieli dzielić się sercem jak opłatkiem…
I by pokój zapanował nad światem

20 grudnia 2023 r. odbył się w naszej szkole uroczysty, świąteczny koncert w wykonaniu Chóru „Przemiana” pod kierunkiem pani Anity Rodak. Zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz uczniowie klas 3 – 8 mieli niecodzienną okazję wysłuchania kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce świątecznej okraszonych poezją i słowem wiążącym czytanym przez panie: Ewę Zalewską, Wiolettę Misiaszek, Beatę Szymańską, Marzenę Michrowską i Halinę Rokselę. Zwieńczeniem koncertu były piękne, płynące prosto z serca życzenia, które społeczności szkolnej złożyła Pani Dyrektor Agnieszka Jakubowska i goście przybyli na uroczystość.