Koncerty świąteczne

Data: 03.02.2024 r., godz. 14.00    84

Tuż po świętach czas dla naszego chóru szkolnego był bardzo wyczerpujący, ale pełen satysfakcji. A oto krótkie relacje z różnych wydarzeń, które były jednocześnie pewnym etapem przygotowania do ważnego konkursu.

KONCERT ŚWIĄTECZNY W PARAFII MB FATIMSKIEJ W LEGIONOWIE

7 stycznia 2024 r. chór dał koncert świąteczny w parafii MB Fatimskiej w Legionowie. Uczniowie swoim śpiewem oprawili Mszę Świętą, a zaraz po niej odbył się koncert, który dostarczył słuchaczom wielu wzruszeń.

9 stycznia 2024 to kolejny dzień, kiedy nasz chór dał  koncert w sali widowiskowej przy Ratuszu Miejskim w Legionowie, podczas której została podsumowana akcja związana ze świąteczną paczką. Uroczystość miejska rozpoczęła się od koncert świątecznego chóru, a po niej nastąpiła część, podczas której zostały wręczone dyplomy i podziękowania wszystkim wolontariuszom, którzy uczestniczyli ww akcji. Był to kolejny występ, który przygotowywał nas do międzynarodowego konkursu.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc podczas występów p. Beacie  Chojnackie, Annie Pniewskiej

Opiekun chóru: AnitaRodak