Zajęcia biblioteczne w klasie 1e

Data: 26.02.2024 r., godz. 15.20    99

Dnia 19 lutego klasa 1e wybrała się do biblioteki szkolnej na zajęcia biblioteczne. W ramach zajęć uczniowie poznali jak powstają książki i jak wygląda proces ich tworzenia. Przypomnieli sobie najważniejsze zasady korzystania z zasobów biblioteki. Poznali także niesamowitą historię bajki, w której to największym skarbem były właśnie książki! Największą gratką dla młodych czytelników była wycieczka po bibliotece i zapoznanie się z jej niesamowitymi skarbami. Po zajęciach każdy z uczniów mógł wykorzystać okazję i wypożyczyć książkę. Mamy nadzieję, że zajęcia rozbudzą w naszych uczniach miłość do czytania i jeszcze nie raz zawitają do biblioteki szkolnej. Klasa 1e bardzo dziękuję za zaproszenie do biblioteki.