Klasy 1a, 1c, 1e, 3b w kinie Helios

Data: 28.02.2024 r., godz. 00.05    139
Dnia 21 lutego uczniowie klas 1a, 1c, 1e oraz 3b wybrali się do kina Helios w ramach projektu Kino na temat Junior na prelekcję oraz film pt. "Emma i czarny jaguar".

Dnia 21 lutego uczniowie klas 1a, 1c, 1e oraz 3b wraz z wychowawcami i Panią Dianą oraz Panią Donatą wybrali się do kina Helios w ramach projektu Kino na temat Junior na prelekcję oraz film pt. "Emma i czarny jaguar". W ramach prelekcji uczniowie mieli okazję poznać czym są "zielone płuca Ziemi" i kto je zamieszkuje. Zmierzyli się także z quizem, w którym mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę w tym temacie. Sam film przedstawia historię niesamowitej przyjaźni dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Główna bohaterka Emma wyrusza na pomoc w sam środek dzikiej Amazonki, aby uratować swojego przyjaciela. Czy jej misja zakończy się powodzeniem? Zachęcamy Was abyście sami przekonali się w kinach! Film bardzo podobał się naszym uczniom. Serdecznie zachęcamy do jego obejrzenia, ponieważ jest on niesamowitą lekcją zaufania, szacunku i ekologii oraz pokazuje, że przyszłość naszej planety jest w naszych rękach.