Kiermasz dla Marcelka

Data: 18.03.2024 r., godz. 18.00    65

ZEBRALIŚMY 5105 zł!

Brawo dla nas i dla Marcelka!

19 i 20 lutego br. w ramach szkolnego wolontariatu odbył się kiermasz słodkości wspierający sfinansowanie operacji okulistycznej Marcelka w Belgii. I tym razem społeczność szkolna nie zawiodła. Ogromną empatią wykazali się sami organizatorzy kiermaszu, a więc Uczniowie i Rodzice z klas 2c, 2d i 2e. Przekazane na ten cel ilości ciast zaskoczyły samych organizatorów. Zebrana podczas kiermaszu suma wyniosła 5105 zł.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim uczniom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły, którzy odwiedzili stoisko i wzięli na swoje barki ten słodki ciężar.

Ligia Michalska, Iza Koczara, Sylwia Brzozowska, Beata Guzek i Greta Bojko