Konkurs matematyczny Puchacz Piotr - etap szkolny

Data: 19.03.2024 r., godz. 16.00    157
W czwartek 14 marca uczniowie klas: pierwszych, drugich i trzecich  wzięli udział w pierwszym etapie  ogólnopolskiego konkursu matematycznego Puchacz Piotr.

To już kolejna edycja w której nasi uczniowie uczestniczyli. Organizatorem jest Mathriders. Zadania jak zawsze nie były łatwe. Wymagały od uczniów logicznego myślenia. W naszej szkole nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały panie: Dorota Frączkowska,  Monika Karolak, Monika Kosińska, Marzena Michrowska.

Koordynator szkolny konkursu: Marta Gregorczyk-Świstek