„Budzimy wiosnę" - Dzień Postaci Filmów Disneya

Data: 24.03.2024 r., godz. 16.00    87
"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać" - mawiał Walt Disney.

Bohaterowie filmów Disneya byli i są inspiracją dla całych pokoleń, a wiele piosenek, które towarzyszyły ich niesamowitym przygodom, stało się przebojami i doczekało się wielu najważniejszych nagród. W ramach projektu „Budzimy wiosnę „ 18 marca z okazji 100-lecia Disneya w naszej szkole odbył się wyjątkowy dzień w którym wszyscy fani Walta Disneya mogli przyjść do szkoły przebrani za swoich ulubionych bohaterów. Nasze działania miały stworzyć warunki do doświadczenia szerokiej – bo międzyklasowej – integracji uczniów, którzy obserwując efekty swoich działań, wymieniali refleksje, mijając się na korytarzach lub podczas rozmów w świetlicy. Jesteśmy dumni z efektów i serdecznie dziękujemy rodzicom za dodatkowe pomysły i osobiste wsparcie.