Piknik Charytatywny

Data: 26.03.2024 r., godz. 19.00    81
W dniu 21 marca w pierwszym Dniu Wiosny, odbył się piknik charytatywny

W dniu 21 marca w pierwszym Dniu Wiosny, odbył się piknik charytatywny na rzecz strażaka Kamila Kaczmarka, który odbył się w Arenie Legionowo. Podczas tej akcji nie mogło zabraknąć największego zespołu wokalno-instrumentalnego „Przemiana” ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie. Występ zespołu został podzielony na dwie części. W pierwszej uczniowie zaprezentowali kilka utworów wokalnych, do których akompaniament wykonali uczniowie z klasy 4c na ukulele i na instrumentach perkusyjnych, Staś P. z klasy 7c  - gitara basowa oraz gitara prowadząca opiekun zespołu p. Anita Rodak. W drugiej części uczniowie wykonali układy taneczne oraz układy z Bum Bum Rurkami i kubeczkami. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały także uczennice z klasy 7, Zosia i Ola, które w duecie wykonały układ. Choć występ miał miejsce na dość małej przestrzeni i podczas drugiej części nie zmieścił się cały zespół na scenie , to i tak występ się podobał i dostarczył wiele radości wykonawcom jak i widzom. Cieszymy się i jesteśmy dumni z wyniku finansowego jaki osiągnęła ta akcja oraz z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu.