„Dzika Lekcja” w klasie 5a

Data: 04.04.2024 r., godz. 17.00    117

Uczniowie klasy 5a naszej szkoły uczestniczyli w „Dzikiej lekcji” przeprowadzonej przez Panią Agnieszkę Kamińską-Włodarczyk z Fundacji „Primum”. Dzięki 2 godzinnych warsztatom poznali prawdziwe życie jeży, zagrożenia jakie dzisiejszy świat niesie jeżom oraz tego , jak można pomagać tym uroczym ssakom.

Mamy nadzieję, że na ulicach Legionowa pojawią się samochody z naklejką „Po jeżu nie jeżdżę.”

Spotkanie było finałem akcji zorganizowanej przez uczniów klasy 5a z okazji Walentynek 16 lutego i zorganizowanej Kawiarenki Walentynkowej , z której dochód ponad 1400zł został przeznaczony na rzecz jeży ratowanych przez Jeżurkowo Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w pobliskich Skierdach.

Pomagajmy zwierzakom!