Laboratoria Przyszłości - klasa 1b

Data: 22.04.2024 r., godz. 14.00    31
Podczas realizacji bloku tematycznego ,,Domowi pupile" uczniowie klasy 1b tworzyli z klocków LEGO różne zwierzęta

Podczas realizacji bloku tematycznego ,,Domowi pupile" uczniowie klasy 1b dowiedzieli się, jakie zwierzęta mogą mieszkać w naszych domach i jak się nimi opiekować. W czasie zajęć organizowanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości tworzyli z klocków LEGO różne zwierzęta.

Dzięki wzajemnej współpracy i pomysłowości dzieci, powstały bardzo ciekawe i oryginalne prace, które pozwoliły na utrwalenie omawianego materiału.

Iwona Sawicka, Monika Karolak