Dzieciaki - Sadzeniaki

Data: 06.05.2024 r., godz. 21.00    72

25 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach przyrodniczych o intrygującej nazwie Dzieciaki - Sadzeniaki organizowanych przez Leroy Merlin w Jabłonnie. Podczas zajęć w pracowni poznały ciekawostki z życia roślin, obejrzały rośliny doniczkowe znajdujące się w części zwanej Ogród i samodzielnie zasadziły piękne pelargonie w ozdobnych doniczkach z napisem "Dzieciaki Sadzeniaki" Na zakończenie każdy uczeń otrzymał dyplom i papierową torbę, w którą mógł bezpiecznie zapakować posadzoną roślinę. Uśmiechnięci, wzbogaceni o wiedzę i nowe umiejętności wróciliśmy autobusem 731 do szkoły gdzie czekały na wszystkich przyrodnicze kolorowanki, śmieszne, wiosenne zdania do wyturlania i stworzenie wspólnego listu do Ziemi będącego podsumowaniem działań w ramach obchodów Dnia Ziemi. To był bardzo udany dzień. Na pochwałę zasługuje zachowanie dzieci w autobusie miejskim gdzie ustępowały miejsca starszymi osobom i każdy dbał o swoje i innych bezpieczeństwo. Wszyscy także składamy serdeczne podziękowania Panu Leszkowi Wojtasikowi dzięki któremu mogliśmy uczestniczyć w niezapomnianych warsztatach  (MM)