Egzamin na Kartę Rowerową

Data: 22.06.2020 r., godz. 18.00    1358
Uczniowie klas 4a i 4b przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.
Pomimo wyjątkowych warunków i reżimu sanitarnego, który trzeba było spełnić ze względu na epidemię koronawirusa, uczniowie klas 4a i 4b przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Napisali test sprawdzający wiedzę teoretyczną. Gdy już byli gotowi do części praktycznej, ulewny deszcz spowodował zmianę planów. Egzamin przenieśliśmy na salę gimnastyczną. Uczniowie dzielnie wykonywali manewry między stolikami, przy których uczniowie klas ósmych pisali egzamin. Wszyscy zaliczyli jazdę na rowerze. Teraz czekają już tylko, na odbiór upragnionego PIERWSZEGO PRAWA JAZDY – karty rowerowej. Życzę, nowym posiadaczom karty rowerowej i wszystkim miłośnikom jazdy na rowerze wspaniałych wakacyjnych wypraw, bezpiecznej jazdy na rowerze, ze szczególnym przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego.
Joanna Kosiorowska