CZYTAM Z KLASĄ

Data: 25.06.2020 r., godz. 22.00    963
Uczniowie klasy 3a uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym wspierającym rozwój czytelnictwa
Uczniowie klasy 3 a w tym roku szkolnym uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym wspierającym rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I – III „CZYTAM Z KLASĄ”. Honorowymi patronami projektu byli portal Niezbędnik Nauczyciela i Eko Dom System – Eko Szkoła.
Projekt składał się z trzech MODUŁÓW:
• I MODUŁ - od 01.10.2019r. do 31.12.2019r. - FIKUŚNE LEKTURKI SPOD CHMURKI,
• II MODUŁ - od 01.01.2020r. do 31.03.2020r. - ZWIERZĘCE LEKTURKI SPOD CHMURKI,
• III MODUŁ - 01.04.2020r. do 30.06.2020r. - POLSKIE LEKTURKI SPOD CHMURKI.

W każdym z modułów zespół klasowy wybierał jedną spośród czterech zaproponowanych lektur. W klasie 3 a były to:
• „Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej,
• „Cukierku, ty łobuzie!” Waldemara Cichonia,
• „Akademia pana Kleksa” Jana Brzechwy.

Zespół klasowy musiał zrealizować co najmniej cztery zadania (z ośmiu zaproponowanych) z każdego modułu projektowego.
Zadaniem nauczyciela było umieszczanie na stronie patrona sprawozdań w formie opisu z realizacji każdego modułu wraz ze zdjęciami.
Mimo nauki zdalnej, uczniom klasy 3 a udało się zrealizować wszystkie moduły i otrzymali CERTYFIKAT końcowy.
Poniżej efekty pracy zdalnej – MODUŁ III.

Iwona Sienkiewicz