Zakończenie roku w klasie 7e

Data: 03.07.2020 r., godz. 12.00    594
Tego dnia miałyśmy spotkać się w klasie numer 057 o godzinie 9.00 z naszą wychowawczynią, panią Joanną Kosiorowską i uczącą nas języka polskiego, panią dyrektor Ewą Zalewską.
Dwudziestego szóstego czerwca zakończył się rok szkolny 2019/2020 – wyjątkowy, bo naznaczony pandemią COVID-19 i nauką w domu.
Tego dnia miałyśmy spotkać się w klasie numer 057 o godzinie 9.00 z naszą wychowawczynią, panią Joanną Kosiorowską i uczącą nas języka polskiego, panią dyrektor Ewą Zalewską. Przyszłyśmy nieco wcześniej i ubrane w galowe stroje, z niecierpliwością oczekiwałyśmy na pierwszą, po trzech miesiącach zdalnej nauki, możliwość bezpośredniej rozmowy.
Obie panie podziękowały nam za wysiłek włożony w naukę w minionym roku, bo choć okazał się niełatwy, był pełen sukcesów. Poświadczały to nasze świadectwa ukończenia klasy siódmej, na większości których widniał biało-czerwony pasek i osiągnięcia w konkursach ogólnopolskich i powiatowych. Byłyśmy z nich dumne, bo kosztowały nas one wiele pracy.
Teraz przyszła pora na zasłużony odpoczynek – pełne beztroski i nowych przygód wakacje. Życzymy, wszystkim uczniom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły, aby był to okres bezpiecznej zabawy, poznawania nowych miejsc i ludzi.
Do zobaczenia we wrześniu!