Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - KONKURS

Data: 04.10.2020 r., godz. 17.10    921
Hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych brzmi: „Z książką Ci do twarzy”
To październikowe święto, ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (ang. International Association of School Librarianship) w 1999 r. pierwotnie obchodzone było przez jeden dzień, w czwarty poniedziałek października, a od 2008 r. – przez cały październik. Święto ma na celu zwrócenie uwagi na ogromną rolę biblioteki w życiu szkoły oraz w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych.
W ramach obchodów MMBS biblioteka szkolna ogłasza konkurs! Zapraszam wszystkich chętnych uczniów, zwłaszcza klas 7-8 do uczestnictwa. Gwarantowana dobra zabawa, a dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Regulamin konkursu wraz z Kartą Uczestnika (którą należy wypełnić i dostarczyć wraz z pracą konkursową bezpośrednio do biblioteki lub wysłać na podany adres e-mail) znajdziecie w załączonych plikach.

Serdecznie zapraszam do udziału i życzę dobrej zabawy
Wioletta Misiaszek

Regulamin Szkolnego Konkursu Fotograficznego