Dzień wspomnień i zadumy

Data: 03.11.2020 r., godz. 16.50    813
W dniu 2 listopada br. świetlica szkolna zorganizowała „Dzień wspomnień i zadumy”. Zajęcia te przeprowadzono w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy".
W tym dniu rozmawialiśmy o szacunku dla osób zmarłych oraz o potrzebie pamiętania o tych, którzy zginęli za wolność i niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej, a także o właściwym zachorowaniu się na cmentarzach/miejscach pamięci. Z uwagi na ograniczenia związane z epidemią nie mogliśmy odwiedzić grobów nieznanych żołnierzy na cmentarzu, jednak symbolicznie oddaliśmy cześć BOHATEROM przy Pomniku Sybiraków.