Międzynarodowy Projekt Czytelniczy "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki" w klasie 2c

Data: 20.11.2020 r., godz. 12.00    795
Uczniowie klasy 2c w roku szkolnym 2020/2021 biorą udział w międzynarodowym Projekcie "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki".

Uczniowie klasy 2c w roku szkolnym 2020/2021 biorą udział w  międzynarodowym Projekcie "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki".
Przed wprowadzeniem nauczania zdalnego uczniowie z zapałem zrealizowali 1 moduł projektu. Przeczytali książkę ”Kapelusz Pani Wrony”, uzupełnili lekturniki i zrobili wspólnie, jesienne, kolorowe drzewo czytelnicze. Poznali też chmurkę Tosię i z nią wyruszyli do krainy książek. Poznali również las i jego mieszkańców. W grupach wykonali makietę lasu. Każdy uczeń uzupełnił 1 moduł lekturnika. Zaliczając zadanie ekologiczne dzieci obejrzały filmy edukacyjne o znaczeniu drzew i ochronie środowiska oraz wykonały prace plastyczne.
Tekst i zdjęcia:
Beata Guzek