Szkolna dyskoteka "Noś odblaski"

Data: 02.12.2019 r., godz. 18.30    1857
W naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod hasłem „Noś odblaski”. Celem było pokazanie uroku odblaskowych elementów i zachęcenie wszystkich do noszenia ich na ubraniach – dzięki nim ludzie są lepiej widoczni na drodze, co zwiększa ich bezpieczeństwo. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli zorganizować zabawę: Pani Dyrektor Wioletcie Majewskiej, Pani Kamili Żyłowskiej, Pani Agnieszce Czarkowskiej, naszym absolwentom, którzy obsługiwali sprzęt oraz uczniom starszych klas prowadzącym sklepik i pomagającym w sprawach technicznych.
Opiekunowie S. U. Joanna Kosiorowska, Marcin Kościesza i Jadwiga Świderska