Nauka dobrych manier

Data: 16.09.2019 r., godz. 01.10    1283
Podczas zajęć świetlicowych z dziećmi duży nacisk kładziemy na wpajanie zasad savoir-vivre. Troska o dobre maniery naszych wychowanków jest jednym z naszych priorytetów.

Dzieci na zajęciach wspólnie wykonały Magiczne drzewo dobrych manier. Wysłuchały rad Muuro Leaf „ Dobre maniery są super”. Zapoznały się z niezwykle zabawnymi rysunkami autorstwa Munro Leafa. Przeczytana lektura sprawiła, że podstawowe zasady grzeczności i życzliwości staną się łatwiejsze do zapamiętania. Bohaterowie książki m.in. PAN JA MUSZĘ BYĆ PIERWSZY CZY JĘCZYDUSZA wywołały salwy śmiechu na buziach dzieci.

Zajęcia przeprowadziły: Małgorzata Górska, Elżbieta Pełka