Szkolny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do wybranej baśni lub legendy” rozstrzygnięty!

Data: 10.12.2021 r., godz. 18.00    617
Rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną „Ilustracja do wybranej baśni lub legendy”. Adresowany był do uczniów klas 1-3 oraz oddziału 0 naszej szkoły.
Jego celem było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych oraz zainteresowanie dzieci książką.
Uczniowie wykonali pracę dowolną techniką plastyczną. Ocenie komisji konkursowej podlegała estetyka wykonanej pracy, pomysłowość oraz oryginalność.
Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że laureatami konkursu zostali:
Maja Falęcka kl. 1A
Tymon Nowaczek kl. 1B
Oliwia Majewska kl. 2C
Wyróżnienia otrzymali:
Kalina Olech kl. 3B
Iga Gozdek kl. 1B
Amelia Ciesielska kl.2B
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!
Informujemy, że nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną wręczone w późniejszym terminie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.