Szkolny Konkurs na prezentację multimedialną „PATRONI ROKU 2021” rozstrzygnięty!

Data: 10.12.2021 r., godz. 18.05    593
Rozstrzygnięty został konkurs na prezentację multimedialną „Patroni Roku 2021”zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Adresowany był do uczniów klas 4-8.
Jego celem była popularyzacja Patronów Roku 2021, kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji oraz wdrożenie do korzystania z różnych źródeł informacji. Ocenie komisji konkursowej podlegała poprawność merytoryczna i językowa, czytelny i przejrzysty układ, oryginalność i kreatywność nadesłanych prezentacji.
Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że laureatami konkursu zostali:
Jakub Myszka kl. 7E
Karol Myszka kl. 4B
Agata Bartecka kl. 6A
Wojciech Baczewski kl. 7A
Jakub Nowak kl. 7A

Wyróżnienia otrzymali:
Wiktor Kocel kl. 4B
Mateusz Kosiński kl. 7C
Anna Bojar kl. 7C
Alicja Kotwica kl. 5C
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!
Informujemy, że nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną wręczone w późniejszym terminie.

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prezentacji.