Dzieci i nauczyciele dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka

Data: 24.10.2019 r., godz. 00.00    939
21 października odbyły się w naszej szkole zajęcia otwarte dla nauczycieli i uczniów z powiatu legionowskiego i Warszawy, prowadzone przez p. Wróblewską, p. Choduń, p. Górską i p. Styś. Nasze spotkanie miało na celu integrację nauczycieli z pobliskich szkół. Tegoroczne zajęcia odbyły się pod hasłem „Tańcowała igła z nitką”. Nauczyciele wspólnie z uczniami wykonali niespodzianki dla dzieci z oddziału onkologicznego Centrum Zdrowia Dziecka, które wspólnie z naszym samorządem przekażemy najmłodszym ze szpitala na Mikołajki. Chcemy w ten sposób wnieść w życie chorych dzieci choć odrobinę radości, a naszych uczniów uwrażliwiać na potrzeby innych, bardziej potrzebujących oraz uświadamiać wszystkich, jak ważna jest pomoc drugiemu człowiekowi, nawet ta najdrobniejsza, ale szczera. Chciałyśmy podziękować naszym paniom dyrektor za wsparcie i pomoc w podjęciu tych działań oraz wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy współpracowali z nami w czasie zajęć.
Zdjęcia i tekst: J.Wróblewska