Światowy Dzień Zdrowia

Data: 12.04.2022 r., godz. 20.00    423
W ramach zajęć profilaktycznych „Czas na zdrowie” 7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia obchodzony corocznie od 1950 roku w rocznicę powstania WHO. Dzień ten ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na najbardziej palące problemy zdrowotne, na choroby, które są zmorą cywilizacji. W naszej świetlicy zajęcia dostosowaliśmy do naszych podopiecznych i zajęliśmy się po prostu zdrowym stylem życia, dzieci dowiedziały się kto nam pomaga, gdy jesteśmy chorzy. Z Pascalem Brodnickim obejrzeliśmy film edukacyjny dla dzieci o diecie zbilansowanej. Na koniec zajęć wykonaliśmy plakaty i prace plastyczne, „Co zdrowego na targu?”.

Zajęcia: J. Wróblewska, D. Sztangierska