Data: 21.05.2022 r., godz. 22.30    454
Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że nasza uczennica Ola z kl. 3a zajęła II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku - W marcu jak w garncu" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Legionowie. Warto nadmienić, że Ola jest jedną z tych osób, które biorą udział w większości świetlicowych konkursów. Gratulujemy i bardzo cieszymy się z jej sukcesu! Dziękujemy także Roksanie i Ani, których prace były równie interesujące, a udziały w konkursach liczne i zawsze na wysokim poziomie. Brawo!

Marta Banaszek
Zdjęcia: Joanna Wróblewska, Marta Banaszek