"Bo co może, co może mały człowiek?"

Data: 07.06.2022 r., godz. 19.00    377
1 czerwca hucznie obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Dziecka.
Humory nam dopisywały, a energii wystarczyło na wiele zabaw. Bawiliśmy się z chustą animacyjną, 'w łapki", "anse kabanse", ciągnęliśmy losy z pytaniami i wyzwaniami. "Zanuć melodię do znanej bajki", "zaprezentuj krótki układ taneczny", "wymyśl zagadkę dla grupy" czy "znajdź rym do słowa..." - mierzyliśmy się m.in. z takimi zadaniami, a ich realizacja wywoływała lawinę śmiechu. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku. Obejrzeliśmy krótki film edukacyjny "Dzieci świata", który zainspirował nas do wykonania pracy plastycznej na ten temat. Druga grupa z kolei na rysunkach przedstawiła swoje wymarzone prezenty. Ujęła nas praca Marty, która skomentowała, że najpiękniejszym prezentem dla dziecka jest czas spędzony z rodziną. Życzymy wszystkim naszym podopiecznym spełnienia marzeń!

Nauczyciele świetlicy

Zdjęcia: Joanna Wróblewska, Marta Banaszek