Konkurs świetlicowy „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

Data: 07.02.2020 r., godz. 07.00    1061
Dnia 5 lutego uczniowie klas I –III i IV-VIII otrzymali dyplomy, nagrody i wyróżnienia w konkursie zorganizowanym przez nauczycieli świetlicy
Dnia 5 lutego uczniowie klas I –III i IV-VIII otrzymali dyplomy, nagrody i wyróżnienia w konkursie zorganizowanym przez p. Izę Koczara, Agnieszkę Carbuch-Leszczyńską i p. Iwonę Witan. Komisja konkursowa w składzie: wychowawcy świetlicy, kierownik oraz wychowawcy oddziału przedszkolnego 6 grudnia rozstrzygnęła konkurs i wybrała zwycięzców:
I miejsce ( klasy I-III ) – Martyna Leszczyńska kl.IIIc
II miejsce – Gabriela Szabrańska kl. IIc
III miejsce – Lena Kopacz kl. IId
oraz wyróżnienia:
- Wiktoria Kocel kl.IId
- Tymon Maziarz kl. Ic
- Anastazja Skrodzka kl.IIIc
I miejsce ( klasy IV-VIII ) – Tobiasz Skrodzki kl. V d.
Ozdoby konkursowe zostały przekazane na charytatywny kiermasz świąteczny, a dochód z ich sprzedaży zasilił konto Emilki podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez wychowawców świetlicy szkolnej !
Tekst i zdjęcia: A.Carbuch-Leszczyńska, I. Koczara