Ogólnopolska Wymiana Pocztówkowa 2022-2023 w świetlicy szkolnej

Data: 11.01.2023 r., godz. 18.00    411
We wrześniu 2022 rozpoczęłam realizację akcji Ogólnopolska Wymiana Pocztówkowa 2022-2023 w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie. Celem tej akcji jest zapoznanie dzieci z różnymi regionami Polski, nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oraz promowanie naszego regionu. W trakcie realizacji uczniowie naszej świetlicy pisali pozdrowienia na kartkach z motywem Legionowa do różnych miejscowości. Nawiązaliśmy kontakt z 10 miejscowościami z różnych stron Polski. Uczniowie pomagali stworzyć mapę pocztówkową. Otrzymaliśmy kartki z takich miejscowości jak: Gdynia, Dąbrowa Chełmińska, Szczytno, Kraków, Jarocin, Bielsko-Biała, Tarnów, Łódź, Września oraz Środa Wielkopolska. Wymiana pocztówkowa będzie kontynuowana w II semestrze.
Agnieszka Cieślak