Szanowni Państwo, w roku szkolnym 2023/2024 w klasach czwartych realizowanych będzie pięć innowacji pedagogicznych opracowanych przez nauczycieli naszej szkoły >>>

Data: 24.03.2023 r., godz. 20.00    Liczba odwiedzających: 679
Szanowni Państwo,
w roku szkolnym 2023/2024 w klasach czwartych realizowanych będzie pięć innowacji pedagogicznych opracowanych przez nauczycieli naszej szkoły.
Konkretne innowacje zostały przydzielone do następujących klas:

Klasa 3a – klasa usportowiona – pływanie: dodatkowe 2 godziny zajęć na basenie,

Klasa 3b – klasa z innowacją polonistyczno - językową „Świat pełen kolorów – What a beatiful World” – dodatkowe 2 godziny: 1 godzina z języka polskiego i 1 godzina z języka angielskiego,

Klasa 3c - klasa z innowacją muzyczną „Z muzyka przez świat. Dziecięce inspiracje muzyczne” – dodatkowa 1 godzina: z muzyki w klasie IV i VI oraz 1 godzina języka angielskiego w klasie V,

Klasa 3d - klasa z innowacją matematyczno - informatyczną „Matematyka i technologia” – dodatkowe 2 godziny: 1 godzina z matematyki i 1 godzina z informatyki,

Klasa 3e - klasa z innowacją matematyczno - techniczną „Podróż z robotem” – dodatkowa 1 godzina: z matematyki i techniki – lekcje realizowane na przemian.

Pierwszeństwo w wyborze innowacji mają uczniowie, którzy są już przypisani do poszczególnych klas. Wychowawcy klas trzecich będą rozdawać rodzicom deklaracje przystąpienia dziecka do realizacji innowacji, która jest automatycznie zapisem ucznia do klasy innowacyjnej.

Ostateczny termin złożenia deklaracji: 14 kwietnia

Jeżeli uczeń chciałby zmienić klasę, a więc przystąpić do realizacji innej innowacji, rodzice ucznia muszą wypełnić deklarację i dodatkowo złożyć podanie o zmianę klasy z uzasadnieniem.

Wychowawcy klas trzecich do 14 kwietnia składają w sekretariacie listę uczniów z deklaracjami, bądź deklaracjami i z podaniami.

Do klasy usportowionej i klasy z innowacją muzyczną będą przeprowadzone praktyczne sprawdziany umiejętności.

• klasa usportowiona - 20 kwietnia na basenie zajęcia praktyczne,
• klasa z innowacja muzyczną – 20 kwietnia przesłuchanie.

Ostateczne listy klas (mogą liczyć do 25 uczniów, a klasa usportowiona do 22 uczniów) zostaną ogłoszone do połowy maja.