Kryteria przyznawania stypendium Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie uczniom klas IV– VIII za wyniki w nauce w roku szkolnym 2022/2023

Data: 15.06.2023 r., godz. 08.00    Liczba odwiedzających: 426
Legionowo, 14.06.2023 r.

Kryteria przyznawania stypendium
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie
uczniom klas IV– VIII
za wyniki w nauce
w roku szkolnym 2022/2023

Komisja powołana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie, po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej i Samorządu Uczniowskiego, postanowiła przyjąć następujące kryteria przyznawania stypendium:
I. Stypendium za wyniki w nauce:
przyznawane uczniom klas czwartych, piątych i szóstych, którzy osiągnęli średnią arytmetyczną ocen co najmniej 5,50 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.
II. Stypendium za wyniki w nauce:
przyznawane uczniom klas siódmych i ósmych, którzy osiągnęli średnią arytmetyczną ocen co najmniej 5,30 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.
III. Stypendium za osiągnięcia sportowe:
szczególne osiągnięcia sportowe uczniów na szczeblu międzyszkolnym w dyscyplinach: unihokej, biegi przełajowe, mini koszykówka, piłka siatkowa, mini piłka nożna, czwórbój lekkoatletyczny.