Dyżur wakacyjny >>> czytaj dalej

Data: 07.05.2020 r., godz. 11.00    Liczba odwiedzających: 685
Szanowni Rodzice,

Zawieszamy realizację harmonogramu zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach w 2020 r. w dotychczasowej formule związanej z przemieszczaniem się dzieci między placówkami.
Biorąc pod uwagę obowiązujący stan epidemii w trosce o bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówek pracujemy nad zmianą organizacji opieki w lipcu i sierpniu 2020 r. Przedszkola nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.
Na podstawie danych o liczbie dzieci, których rodzice dokonali rejestracji w systemie rekrutacyjnym na dyżur wakacyjny zostaną ustalone nowe terminy pracy przedszkoli z uwzględnieniem dwutygodniowej przerwy technicznej (niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania placówki). Terminy zostaną określone po ich uzgodnieniu przez dyrektorów wspólnie z radami rodziców.
Oddziały przedszkolne w samodzielnych szkołach podstawowych nie będą pełniły dyżuru w związku z pojedynczymi przypadkami zgłoszeń dzieci z tych oddziałów w systemie rekrutacyjnym.
Szczegółowe informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta i poszczególnych placówek pod koniec maja.