Komunikat Dyrektora Szkoły w związku z ogłoszonymi przez Premiera zmianami mającymi na celu walkę z pandemią

Data: 23.10.2020 r., godz. 14.15    Liczba odwiedzających: 1334
Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszonymi przez Premiera zmianami mającymi na celu walkę z pandemią informuję, co następuje:

1) Od 24 października br. do 8 listopada br. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na naukę zdalną. Uczniowie Ci będą pracowali zgodnie z obowiązującym planem lekcji z wykorzystaniem platformy Office 365 (Microsoft Teams). Każda jednostka lekcyjna będzie skrócona do 30 minut,

2) Nauczanie indywidualne prowadzimy zdalnie - Microsoft Teams,

3) Zajęcia rewalidacyjne dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego będą prowadzone w systemie stacjonarnym, po wcześniejszy zgłoszeniu do wychowawcy klasy,

4) Oddziały obowiązkowego wychowania przedszkolnego i klasy I-III naszej szkoły będą funkcjonowały bez zmian.

Uczniowie otrzymają wsparcie w miarę możliwości organizacyjnych i kadrowych, szczególnie uczniowie z niepełnosprawnością lub Ci, którzy ze względu np. na warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu (pomoc opiekuńcza i udostępnienie komputerów w szkole).

Wszelkie trudne sytuacje należy zgłosić za pośrednictwem dziennika elektronicznego do wychowawcy klasy i do wiadomości dyrektora szkoły/wicedyrektora.

Agnieszka Jakubowska