Szanowni Rodzice proponujemy Państwu udział w programie „Program dla szkół”. Jest to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.

Data: 16.02.2021 r., godz. 15.00    Liczba odwiedzających: 709
Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.programdlaszkol.org.

Warunkiem przystąpienia do tego programu jest wyrażenie przez Państwa zgody na udział dziecka w programie oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące warunków i wymagań udostępniania owoców i warzyw oraz mleka i przetworów mlecznych znajdują się na stronie internetowej szkoły. Zainteresowanych udziałem w programie Rodziców prosimy o zapoznanie się z wyżej wymienionymi dokumentami oraz wypełnienie rozdanych dzieciom zgód na przetwarzanie danych osobowych będących jednocześnie zgodą na udział w programie. Wypełnione zgody prosimy przekazać wychowawcy klasy do czwartku 18 lutego 2021 r..

Pozdrawiam, wicedyrektor - Małgorzata Matuszewska